Myynnissä Nokia 3310 Elvis-värikuorilla. Yleissävy vaalea, täynnä painettuja valokuvia Elviksestä. Takana iso värikuva Elviksestä.
Vaihdoin puhelimen uudempaan muutama vko sitten. Akku kestää normaalikäytöllä 2-3 päivää, jos yöt kiinni niin enemmän. Puhelin on täysin toimiva ja ehjä, kuorissa pieniä naarmuja.
Toimitetaan isossa mustassa pahvikotelossa, jonka kannessa on samaa sävyä oleva upotettu kuva Elviksestä. Kotelo on pehmustettu vaalealla satiinikankaalla. Laturi tulee mukana.
Todellinen imago-puhelin Elvis-diggarille! Asialliset tarjoukset 0400-762102 /Miika
Elvis-puhelin
Mike JC Rocker
2
238
Vastaukset
- Devil Doll
Oi hurja! Olis ihanaa omistaa se, mut en oikein tiedä mitä se vois maksaa..Täytyy miettiä.
- Nimetön
Puhelin sijaitsee Lahdessa. Ehkä joku 30€ postikulut olisi OK? Myyn toki ilman koteloakin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 875439
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804722Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1113027Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv882955Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p232564Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.612039Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska251976- 321523
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1141439- 1851328