Moonsorrow

Tietääkö kukaan mitä bändille kuuluu?
4471
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Näyttääpä olevan ensi tammikuussa keikkailemassa peräti Ameriikassa asti, Heathen Crusade-festarilla yhdessä Thyrfingin kanssa. Ja saman kuun lopussa Hesassa. Sinne!!!

Äänestä
  • keikka jo muistaakseni 18.11, soittavat spinefeastissa, sinne on mentävä.. lippuja on vielä.

    Äänestä

  • Spellbound kirjoitti:

    keikka jo muistaakseni 18.11, soittavat spinefeastissa, sinne on mentävä.. lippuja on vielä.

    tässä ilmoitus:

    Pe 18.11.
    -
    La 19.11.
    20–
       Spinefeast 2005:
    Perjantai 18.11. 13 €:
    Moonsorrow
    Rotten Sound
    Sòlsrafir (ISL)
    Mygrain

    Lauantai 19.11. 13 €
    Turmion Kätilöt
    Lullacry
    Hevein
    End Of You
    Soulrelic

    2 päivän liput 20 €

    Äänestä

  • Spellbound kirjoitti:

    keikka jo muistaakseni 18.11, soittavat spinefeastissa, sinne on mentävä.. lippuja on vielä.

    Joo, tuo pääsi unohtumaan. Itte en valitettavasti ko. tapahtumaan pääse, kun oon pois kaupungista, mutta tammikuussa onneksi paikalla!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pakana kirjoitti:

Tietääkö kukaan mitä bändille kuuluu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu