mitä se tarkoittaa kun naiset etuilevat baarissa kaljajonossa? yrittävätkö kiinnittää huomiota itteensä vaiko pitävätkö mua niin säälittävänä että voi kiireessään ohitella miten lystää? saatana tuo vituttaa, eilen melkein suutuin yhdelle!!!!!
mitä tarkoittaa?
8
1286
Vastaukset
- ****
Itsekin myönnän välillä näin tekeväni.. jos näen sopivan raon saatan siitä ohi pujahtaa.. tiedän että se on törkeää, mutta pitäkää ihmiset puolenne!
- piu
... käytöstapojen puutetta ja pätemisen tarvetta. No, toivottavasti nämä "teiniprinsessat" kasvavat joskus aikuisiksi.
- herrasmiehiä
On aivan totta että ulkomaalaiset miehet tietää kuinka naista käsitellään.
Täällä suomessa miehet pohtii chätissä että tarkoittaako sitä, että nainen hakee huomiota se, että naiset etuilee kaljajonoissa.Olalaa! - kjdjlj
voihan sitä olla vaan vittumainenkin tai kova jano...
- Ohitteleeko sua?
Naiset vaan?
- naiset vaan
naiset vaan
- yrmio
sitä et oot niin vitun luuserin näköinen jätkä että sua voi etuille mennen tullen ja palatessa.Mä oon kerran saanu yhden saatanan teiniprinsessa itkeen baarissa kun yritti vitun lumppu etuilla meikäläistä ja aloitin sen seurauksena armottoman vittuilukampanjan.Perinteiseen naistyyliin verbaalisten resurssien loputtua alko vielä uhkaileen jollain betonimylly miespuolisella kaverillaan,no onneks multakin löyty sen verran kavereita messistä et ei tullu dunkkuun.
- milja
heh, tapasin aikoinaan avokkini noin, olin menossa tiskille tilaamaan ja pentele hörppi kaljaansa leveästi edessä niin etten tiskille asti mahtunut. molempia vitutti kovasti, se nääs oli kanssa juurikin silloin kyllästynyt kaikkiin tiskillä etuileviin bitchein, ja päättänyt ettei siltä kohtaa päästäisi ketään tilaamaan. noh, minä sain kaljani ja sain sen jullikankin sittemmin.:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762149Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361762Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi111500Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2341265Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu611250Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161079Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv611002- 60983
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja103684