HEI MUUTEN

Mäkin oon melkein kerran tavannut naisen.

Tais olla vaan märkä uni?
3715
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

eeeenkä ollu..

Äänestä

senkin Sutki.. Mäkin olen kerran tavannut melkeen miehen.

Soli varmaan vaan Nukkumatti ,jolla oli bätmännin viitta päällä ..mä kun aina nään UNI-formuja kun pistän simmut kii..zz

Äänestä

kerran? Miten niin melkein? Etkö mennytkään tapaamiseen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Omituinen höpöttäjä kirjoitti:

Mäkin oon melkein kerran tavannut naisen.

Tais olla vaan märkä uni?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu