Muut pettää puolisoaan kun on niin surkeaa.Mulla taas on taattu suunnitelma, jonka mukaan mä saan tosi paljon naisii. Ekaks mä haluaisin olla veroasiantuntija/konsultti. Veroasiantuntijat pettää yhtä paljon kuin ravintolatyöntekijät ja ryyppää yhtä rankasti kuin vanginvartijat lisäks pääsee pukumiesten kastiin. Veroasiantuntijana olis varmaan kiva nussii vaan firman naisia kaikki päivät ja lopuksi ryypätä. Mikä niiden liksa on? Aika helppo duuni otaksun? Naispuolisen veroasiantuntijan päivä olis pulkassa kun on tosi paljon menneyt perseelle ja reisille. Joka päivä riittääs vallan mahottomasti reittä, rintaa ja persettä. Mä tykkäisin kans tuollaisesta elämästä. Mitä kouluja pitää käydä että pääsee veroasiantuntijaksi. Riittääkö herkkupeppu naisille joita mä sit työelämässä nus, nus vaikka OTK koulutus????
Mä kans tuleva pettäjä
:) :) :) :):)
31027
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Uskomatonta. Minä taas luulin että veroasiantuntijan työ on niin tylsää (ikuiset arvonlisäverot) että työn tylsyyden takia pitää hankkia virikkeitä joten työpaikkaromanssit on päivän piriste jokaiselle veroasiantuntijalle kun työ on niin tylsää. Ai että ihan haluat veroasiantuntijaksi. No bileitä kyllä riittää mutta myös tylsää työtä. Mene sinä poju reippaasti vaikka baarimikon duuniin töihin.Suosittelen.
Mä taas ihmettelin miksi naapurin verokonsultilla on aina työpaikan naisten pimppanesteet poskella tai se on suihkunraikas (ettei vaan firmaperseannit tarjoais suihkuttelua aktin jälkeen) baariyön jälkeen kun kotiin aamulla vääntäytyy.
Veroassiantuntija ei tee muuta kuin nussii ja ryyppää kaikki tuon tietää. Lopettakaa jo. Hyvävelijärjestelmä jyrää noissa työpaikoissa. Kaikki on hiljaa. Jos joku paljastuu aivan sama onko kyseessä esim. uskottomuus niin kaikki poteroihin sekä ne firmapimatsut kuin firman supermiehet.