kyllä se vain niin on että naisia kiinnostaa lihakset, niillä saa aina positiivisen vastaanoton jos menee puhumaan, testattu on ja todettu toimivaksi.
jep
Minä
7610
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Mut puhuminen vois olla jo aika kova juttu. Lihakset on kaikilla, toisilla isommat ja toisilla pienemmät. Lihaskimput "asun kuntosalissa peilaamassa itseäni" on ällöjä.
lihaskimputhan kävelevätkin ku olis kakkelit housuissa. Mieluimmin normaalivartaloinen kuin lihaskimppu
Lihaskimput ennemminkin oksettaa..
Ottaisin kumminkin mielummin aivot. Ne on vielä harvinaisemmat kuin lihakset....
puhuinko lihaskimpuista? tarkoitin sopivassa suhteessa enkä mitään mahdotonta möykkyä. Ja mistä päätelmä että lihaksikkailla ei olisi aivoja, ihme harhaluuloja kateellisilta ihmisiltä. Ja varmasti joka nainen ottaisi lihaksikkaan ja ryhdikkään miehen ennemmin kuin mahdottoman kukkakepin.
Jonkun toisen ihmisen ajatukset voivat olla huumaavia...siis aivojen sisältö on uskomattoman kiinnostava.
Ei ne lihakset tietenkään haittaa, mutta hemmetti, että älykäs ja nokkela dialogi on harvinaista herkkua! Aivotutkimus on todella mielenkiintoista. Jos joskus pääsen älykkääseen sananvaihtoon miehen kanssa, niin AH: olen täysin myyty... lihaksia vaan tapaa niin paljon useammin kuin aivoja, valitettavasti!