aggressor.perverssor

Toinen pervo

Kehuit aiemmin olevasi rekisteröitynyt rautaneito foorumille. Mikäs se nimimerkkisi foorumilla olikaan?
Jokos sinut on sieltäkin poistettu. Se sinun oma (kovasti mainostama) foorumi ei vaikuttanut kovin kummoiselta, mutta kiitos kuitenkin:)

5

681

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Thrashnator on nimimerkkini siellä.

    • aggeperverssi

      ootkos muuten armeijan käynyt? ajattelin vaan kun tollanen liehuletti jo olet.

      • Perverrrrssssoooorrrr

        Ei noin daiju jätkä voi inttiin mennä. Sehän mukiloitaisiin siellä heti tai sitten sillä ei pää kestäisi. Mikä dorka!!!!!!????!!??!?!?

        Onkohan se saanut koskaan edes naista? Epäilen suuresti, mutta eihän sitä tiedä millainen pukki tollaisen pulkannarun alla piilee.


      • Hallusinator.Backmotor..:.::.
        Perverrrrssssoooorrrr kirjoitti:

        Ei noin daiju jätkä voi inttiin mennä. Sehän mukiloitaisiin siellä heti tai sitten sillä ei pää kestäisi. Mikä dorka!!!!!!????!!??!?!?

        Onkohan se saanut koskaan edes naista? Epäilen suuresti, mutta eihän sitä tiedä millainen pukki tollaisen pulkannarun alla piilee.

        Isä ilmeisesti naamasta päätellen Markku"Mato"Valtonen.

        Saiskoos isänsä maineella hiukan vanhemmilta lantuilta haisevaa pakaroiden välystä?


      • Hallusinator.Backmotor..:.::. kirjoitti:

        Isä ilmeisesti naamasta päätellen Markku"Mato"Valtonen.

        Saiskoos isänsä maineella hiukan vanhemmilta lantuilta haisevaa pakaroiden välystä?

        Asia näin on että turhaan siellä auotte päätänne kun ei teillä ole itsellänne edes pokkaa laittaa kuvaa profiilisivulle. Taitaa olla vaan niin että siellä ruudun toisella puolella kitisee joitain suosta nousseen näköisiä pojankloppeja. Ja turha sanoa että minulla ei ole mitään syytä esitellä itseäni julkisilla sivuilla. Hah ja miten joku naisen saanti ja aremijan käynti liittyy mihinkään. Onko nuo asiat teille tai sille urpolle miehuuden merkki joka tuon kirjotti? Miettikää skidit mitä kirjotatte.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra leikkasi alimmalta tulodesiililtä 15 %

      Muistaako kukaan Riikka Purran kovaäänisen vaalilupauksen ennen eduskuntavaaleja? https://yle.fi/a/74-20221152 "THL o
      Maailman menoa
      233
      5384
    2. Muistele nainen niitä meidän yhteisiä hetkiä

      Miltä ne tuntui? Enkö aina huokunut välittämistä, kiintymystä. Eikö sinulla aina ollut hyvä olo kanssani? Minulla ainaki
      Ikävä
      35
      3181
    3. Sofia Virta: bänet!

      Matkailuautoilija metsänomistaja puoliso on nyt entisen teeren poikia, ja Sofia tekee comebackin vapaille markkinoille.
      Maailman menoa
      133
      2427
    4. "Suomi voisi ottaa taloudessa oppia Espanjasta"

      "Espanjassa talouspolitiikka on löysempää, mutta velka-aste on kääntynyt jopa laskuun.", pohdiskelee Suomen seuraava pää
      Maailman menoa
      210
      1993
    5. Kokoomus: SDP johtaa kansalaisia harhaan

      (Umpityhmät palstademarit ovat taas uskoneet Lindtmanin höpötykset Espanjasta.) SDP harhaanjohtaa kansalaisia talouspol
      Maailman menoa
      63
      1530
    6. Niin että miten

      Haluatko oikeasti olla minun kanssa oikeassa elämässä, vai onko tämä vain kirjoittelua
      Ikävä
      77
      907
    7. Ikävä tilanne rikoksen vuoksi Espanjassa - Jari Sillanpää pistää uutta matoa koukkuun

      Jari Sillanpää on ehkä yksi suosituimmista tangokuninkaallisista. Ex-tangokuningas juhli viime syksynä 30 vuotista uraan
      Suomalaiset julkkikset
      8
      771
    8. Otan vielä joskus yhteyttä

      Ja jos et vastaa, niin tulen sinne. Pakko puhua.
      Ikävä
      53
      764
    9. Nuoriso on tyhmää tutkijat ovat todenneet

      Nyt se on todettu ääneen mitä kaikki ovat jo pitkään epäilleet. Nuoriso on tyhmentynyt tasaiseen tahtiin. Kohta pitää ni
      Sinkut
      122
      757
    10. Tätä ei tv:ssä: Farmi-tippuja Amski rehellisenä ongelmista kuvauksissa

      Ennakkosuosikki Amskidabamski Anne-Mari Tarkkio joutui ulos Farmi Suomi -realitystä. Voimatehtävässä vastakkain asettui
      Tv-sarjat
      9
      706
    Aihe