ZARM-LAUKUT?

Onko kukaan koskaan ostanut Zarm-merkkisiä laukkuja? Saa kuulemma Nahka-Alberteista...Ajattelin kysellä laadusta ja hinnasta? onko aitoa nahkaa? eli kaikki mahdollinen ;)
1492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mulla itelläni on valkonen zarmin laukku jossa on paljeteista ja helmistä tehdyt perhos-koristeet edes. On nahkaa ja on hyvä laatunen laukku hintaa en tarkkaan muista, mutta ei erityisen kallis laatuunsa ja ulkonäköönsä verrattuna. suosittelen. :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


152cm kirjoitti:

Onko kukaan koskaan ostanut Zarm-merkkisiä laukkuja? Saa kuulemma Nahka-Alberteista...Ajattelin kysellä laadusta ja hinnasta? onko aitoa nahkaa? eli kaikki mahdollinen ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu