Ukkomiestä

Nyt on taas paljon kesäleskiä vapaana. Ukkomiehiä on hyvä käyttää tarpeiden tyydyttämiseen. Ei ole tauteja eikä olla perään huutelemassa. Kyyditkin on mahtavat, kun pääsevät välillä vieraisiin.
Oli taas viikonloppuna sellainen kone...
Suikkia ym. ja monta kertaa.. nam.
2659
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voi kuule onneks olkoon kyllä tolla kannattaakin oikein kehuskella. Ole nyt sitten hirmu ylpeä itsestäs. Olet jumala! Kumarran sua!!!! Miten sä osaatkin!

Äänestä

sanoi aikoinaan Sven Tuuva. Ja minä kun käytän tuossa pihamaalla hyväkseni vain vaimoani! Enpä ole näistä maisista riennoista ollut edes tietoinen ....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyväksikäyttäjä kirjoitti:

Nyt on taas paljon kesäleskiä vapaana. Ukkomiehiä on hyvä käyttää tarpeiden tyydyttämiseen. Ei ole tauteja eikä olla perään huutelemassa. Kyyditkin on mahtavat, kun pääsevät välillä vieraisiin.
Oli taas viikonloppuna sellainen kone...
Suikkia ym. ja monta kertaa.. nam.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu