Voisitteko kertoo...?

Että miksi hevi on paskaa...?
3251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Paskimmillaankin hevi on parasta.

Äänestä
  • Rasittavat rumpukompit... raskaammassa hevissä ne laulajat karjuu, ei hyvä ei hyvä.

    Äänestä

  • overdose kirjoitti:

    Rasittavat rumpukompit... raskaammassa hevissä ne laulajat karjuu, ei hyvä ei hyvä.

    ...ei ole paskaa. :) Siinä yksinkertaistakin yksikertaisempi vastaus. Heviäkin on monenlaista moneen makuun, melodista ja vähemmän melodista...parhaimmillaan se oli 70-80-luvulla. Onneks nää parhaan yhtyeet (W.A.S.P, Judas Priest, Iron Maiden, Anthrax, U.D.O, Dio yms yms) jaksavat yhä vetää keikkaa meidän kaikkien iloksi :)

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Naapurin lissu... kirjoitti:

Että miksi hevi on paskaa...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu