sormien kautta paksuks?

hamppu

voisko tulla raskaaks jos siittiöitä menee käsiin ja kun on suihkussa alapesulla niin niitä menis sormien mukana emättimeen ja tulis paksuks?yleensä kyllä kädet pestään,mutta jos niitä jää sormiin..entä sellasesta,jos on siemennestettä valunut lakanalle ja tyttö menee siihen pienen läiskän päälle niin voiko siitä tulla paksuks?ihan yleisesti vaan kyselen..
kiva jos joku vois vastaa!=)

7

1908

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vastata sulle

      että et voi tulla raskaaksi, kuulostat että sulla pienet homoleikit suihkussa kaverisi kanssa

    • *_*

      Ei raskaaksi tulemiseen tarvita kuin pieni määrä siemennestettä!

    • voi tullla

      raskaaksi jos siitiöitä on kädessäsi ja työnnät kätesi emättimeen. siitiöt kiipeäväy vaikka häpyhuulien luota emattimen sinään.

      jos lakanalla on siemennestettä ja tyttö isuu sen päällee ja emätin satu just sen päällee niiin kyllä voi tulla raskaaksi.

      siittiölle on ihan sama millä tavalla se joutuu kosketuksiin emättimen kanssa, siittiö tietää minne pitää mennä.

      • on toi

        toi on täysin mahdotonta. ja hedelmöyyämiseen tarvitaan runsas määrä siittiöitä!!!!


      • ........
        on toi kirjoitti:

        toi on täysin mahdotonta. ja hedelmöyyämiseen tarvitaan runsas määrä siittiöitä!!!!

        ei siihen suurta siittiömäärää tarvita... yksi pieni siimahäntä ja homma on siinä.

        siittiöt ei tosin elä kauaa missään käsissä tai pinnoilla, mutta periaatteessa on mahdollista hedelmöittyä noinkin.


    • raskaaksi

      Toiset parit ovat onnellisessa tilassa. Ovat kuin luotuja toisille tekemään lapsia. Saavat vauvan alkuunsa vaikka reippaalla suuseksillä.

    • Zatsuyou

      Elikkäs, yksikin siittiö joutuu vaginan limakalvoille ja riski on olemassa.

      Tuossa tiivistettynä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      87
      4088
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      24
      2911
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2310
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      34
      1321
    5. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      10
      909
    6. 131
      885
    7. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      874
    8. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      822
    9. You've been running and

      so has your mind, I'm thinking of you all the time... 💘
      Ikävä
      11
      760
    10. Naisten ja miesten tasoeroista

      Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris
      Ikävä
      124
      756
    Aihe