Impaled nazarene

Mitä mieltä impaled nazaretista?
Mun mielestä ihan saatanan hyvä.
Mikä on paras biisi?
Mitä muute tarkottaa suomeks? Mul on kyl joku kaukanen ajatus. oho.... en muistanukkaa et tää on suomalainen.
131453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Onhan pojilla ihan hyviä biisejä, mutta suosikkini ehdottomasti masterbater latex cultilta. Bändin nimi on suomeksi seivästetty nasaretilainen.

Äänestä
  • toi oli just toi mun ajatus mikä se vois olla suomeks.
    Mun olis pitäny kirjottaa varmaan ...impaled nazarenesta.

    Äänestä

ja paras biisi on ehottomasti nyrkillä tapettava huora

Äänestä
  • Se biisi kertoo kyseisen bändin laulajasta. Ja tiedät kyllä miksi, jos olet joskus nähnyt tuon säälittävän kääpiön.

    Äänestä

Paras biisi mielestäni on Coraxo

Äänestä
  • Coraxon sanoituksessa tiivistyy orkesterin sanoma erittäin ytimekkäästi. Hyvä bändi, paljon hyviä kappaleita. Paras levy Ugra Karma, paras kappale tuo Coraxo.

    Äänestä

Onhan tuo aika helvetin loistava orkesteri, parhaimpana kappaleina pidän The lost art of goat sacrifising, sadhu satana, we're satan's generation sekä goat pervesion.

Äänestä

Eli teinikamaa. Ihan vinkiksi että musiikki kuulostaa paremmalta kun opettelee soittamaan.

Äänestä

Paras biisi on 'The lost art of goat sacrificing'
Vitun kova stygi....

Äänestä
  • Se nimi on uuten suomeksi lävistetty nasareeni en tiiä mitä vittua toiki nyt tarkemmin tarkottaa mut ihan sama! Hyvää Black Metallia soittavat!

    Äänestä

luttinen presidentiksi !

Äänestä

kylhän impukoitten parhaimmistoa edustaa vitutuksen multihuipennus lyriikat tos biisissä on aivan mielettömän hauskat ja muutenki luttisen sanotukset ovat hulluja ja ei niitä pidä ottaa tosissaan...............

Äänestä

Huonoin yhtye mitä voi olemassa olla. Ihan järkyttävää sontaa!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


impukka kirjoitti:

Mitä mieltä impaled nazaretista?
Mun mielestä ihan saatanan hyvä.
Mikä on paras biisi?
Mitä muute tarkottaa suomeks? Mul on kyl joku kaukanen ajatus. oho.... en muistanukkaa et tää on suomalainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu