Mikä kappale??

Elikkäs mikä kappale on siinä 2fast 2furious:sin lopussa ku ne autot ajelee ja tulee niitä tekstejä ja en tarkota ludacris-act a fool:lia
1381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

taitaa olla j:lo feat. christ the damax feat. wutankki ja biisi on "fast bone fuel bone rap bone teliabone". tai sit se on se busta raimz ritariässä looppi biisi "chek yo hair"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kakka-Housu kirjoitti:

Elikkäs mikä kappale on siinä 2fast 2furious:sin lopussa ku ne autot ajelee ja tulee niitä tekstejä ja en tarkota ludacris-act a fool:lia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu