Vaimoni ei niele spermaani. Onko mentävä vieraille? Mikä neuvoksi? Tunnen olevani jokin spitaalinen, kun ei vaimo voi niellä herkkujani.
Mikä avuksi
Epätoivoinen
101532
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Vaimoni ei syö köntsääni, vaikka olen spitaalinen.
ei millään tahdo juoda kustani eikä nuolla persereikääni (säästyisi huomattavasti paperikustannuksia).
Miksi elää?
Vaimoni ei syö tuoreita rottia vaikka laitan mukaan torakoita ja ketsuppia.
mainita, että sillä kusen juonnilla säästäisimme huomattavasti mehu-/limsa- yms. kustannuksissa.
Mitä vaimosi panisikaan sinun syötäväksesi, jotta järkiintyisit typerys !
juu tuntuu olevan miehille suuri ongelman aihe tämä,mutta teeppä testi eli maistappa itse omaa spermaasi niin voit ehkä ymmärtää vaimoasikin paremmin.ei muuten ole mitään naminamia,vaikka suihinotto itsessään on ihanaa mutta sperman maku ei moniakaan kiehdo.
mitä tosiaankin sinulle pitäisi syöttää, että tajuaisit, mitä yrität nielettää vaimollasi, en itsekään tahdo mieheni spermaa yäk
kokeileppa... laske satsisi kädellesi ja syö ne... mieti sitten miksi vaimosi ei niele!!!
et voi olla tosissasi... käy vain vaimoasi sääliksi, kun on noin itsekeskeisen miehen saanut vaivakseen...
Kannattiko mennä naimisiin sellaisen kanssa?
Pois alta akkavalta ukko huutaa sängyn alta.