kielen alla liotus

Diapamit liotan aina kielen alla, vaikuttavat siten paljon nopeammin. Mutta mitenkäs normaalit 1 mg Xanorit, kannattaisiko nekin liottaa kielen alla?
4958
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

vaikuttaa motta kokkussa oot syöpi vaan nnitä pameja

Äänestä

Kielen alle liuotus nopeuttaa lääkkeen imeytymistä, saa korkean alkupiikin vaikutukselle.

Samoin xanorissa, kokeilemalla tiedät mikä sopii sulle.

Äänestä

Testaappa seuraavax vetästä dormari-scubut hihaan, pääset aivan uskomattomiin ulottuvuuksiin...

Äänestä

Liota Imovanea kielen alla. Se tekee gutaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bentsox kirjoitti:

Diapamit liotan aina kielen alla, vaikuttavat siten paljon nopeammin. Mutta mitenkäs normaalit 1 mg Xanorit, kannattaisiko nekin liottaa kielen alla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu