Miks kaikki tytöt haluavat olla mun kanssa vain kavereita? Olen näyttänyt tunteitani mut mikään ei tunnu auttavan. En ole ikinä seurustellut vaikka olen vähän päälle 20 vuotias. Olen ihan hyvännäkönen et ei se siitäkää ole kiinni.
Monet hyvät kaverit (tytöt) ovat sanoneet et se on tosi onnekas tyttö kuka saa mut ja et olen just sellanen ku kaikki haluaa.
Monet hyvät kaverit (tytöt) ovat sanoneet et se on tosi onnekas tyttö kuka saa mut ja et olen just sellanen ku kaikki haluaa.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tutustupa tähän sivustoon. Et ole yksin.
http://www.intellectualwhores.com/
Kiitos linkistä, olen ymmärtänyt tilanteeni jo pitkään ja nyt tiedän etten ole yksin.
Mut liian ruma tai köyhä seurusteluun. Naiset eivät edes halua olla kaveri jos niitä ei viihdytä, semmoisia verenimiöitä ne on.
Sinä et vain yksinkertaisesti miellytä heitä ulkonäöltäsi, fyysinen vetovoima puuttuu, vaikka olisitkin hauska ja mukava mies muuten. Ikävää, mutta totta.
Älä näytä tunteitasi. Ole salaperäinen. Älä osoita kiinnostustasi tyttöön. Ole silti sosiaalinen ja heitä läppää. Sellaisen perässä moni tyhjäpää alkaa juosta.
Mutta jos et halua tyhjäpäätä. Ole oma itsesi, odota kärsivällisesti ja siinä sivussa kehitä itseäsi (opiskelu, työ, harrastukset, ym mikä sinua kiinnostaa). Itseensä panostaminen ei ole koskaan turhaa.