Kelly Osbourne

Kelly Osbournen Papa don't preach on Iiiihaana.
Onko Kellyllä muita kappaleita kuin tämä?
7603
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Siis toi versio on sellanen raiskaus alkuperäisestä että siitä pitäis antaa sama tuomio kuin ihmisen raikauksesta :(

Äänestä

ei kai vielä ole muita,mutta tulossa olisi:)

Äänestä

kelly on saanut levysopimuksen ja on parhaillaan tekemässä levyä...
musta se papa don't preach ei oikeen toimi.
tosin asennetta kyllä löytyy!!! ;)

Äänestä

Kelly Osbourne ei ois muuten päässy mitenkään yhtään mihinkään ilman sen faijansa apua!!!

Äänestä
  • Onko väärin että Isä auttaa tytärtään pääsemään uralla eteen päin?? Mun mielestä on hieno homma että Ozzy auttaa tyttöään.

    Äänestä

  • Rille kirjoitti:

    Onko väärin että Isä auttaa tytärtään pääsemään uralla eteen päin?? Mun mielestä on hieno homma että Ozzy auttaa tyttöään.

    aivan, ja tarviihan nuo "Britney Spears" kloonit jokinlaisen kilpailijan.

    Äänestä

Nainen pyrkii tähdeksi isänsä nimellä ja raiskaamalla littanaksi toisen naisen biisin. Persoonallisen oloinen esiintyjä ehkä, mutta biisi pursuaa jo korvista ulos.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rille kirjoitti:

Kelly Osbournen Papa don't preach on Iiiihaana.
Onko Kellyllä muita kappaleita kuin tämä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu