niin että vastatkaa nyt tohon kysymykseen. minkä äsken kysyin mielipiteitä siitä että pete tippuu ja ilkka voittaa ja niinedelleen. vasytauksia ja mielipiteitä kiitos!!
vastatkaa nyt ihmeessä tohon äsköseen
minne monne
1184
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Päästän sinut pinteestä ja kerron miksi siihen ei vastata.
Se ei johdu siitä etteikö kukaan olisi sinun kanssasi samaa mieltä, mutta olet kirjoittanut asian niin häilyvällä tavalla, että se ei innosta ketään kirjoittamaan sinulle vastausta. Kukaan ei oleta, että saisi minkäänlaista järkevää vastausta.
Vaikka täällä aika keskenkasvuista porukkaa käykin kirjoittelemassa typeryyksiä, ei kovin moni halua vain yhtyä edellisen mielipiteeseen. Jos sanot kerrankin, että jokin on esimerkiksi 'ihan paras', saat unohtaa vastaukset välittömästi. Se on niin ympäripyöreä määritelmä, ettei sellaiseen saa aikaan järkevää vastausta.