KAPPALEET

....

Sanokaa ihan parhaat biletyspopitus biisit?!?!?!?!! Sellaset niiku mitä DJ:t esim. soittaa ja kunnon bassot. Sellasii hyviä!!!!

2

339

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jotn

      En nyt niistä bassoista tiä mut tässä pari:


      Robert Miles - Children
      D.H.T - Listen to you heart (techno)
      DJ Encore - I see right through to you
      Darude - Music

    • ......

      Vector Selector - unreleased tracks 2005
      On todella hyvää rankemman tyylistä trancea, ja esim. ocelot-vectorselector-cd-2005 on jo huomattavasti kaupallisemman ja varovaisemman oloinen, vähemmän taiteellista ja mielenkiintoista. Pitää vähän hoputtaa ihmisiä käyttämään dc :aa.

      Myös Artifakts 2, kaikki biisit hyviä vaikka onkin julkaistu levy, samoin Psykovsky, Highcosmos, Procs, Pondscum, Double REL, Ghreg On Earth, Wizack Twizack ym. ym. Nuo ovat sellaisia artisteja, joita esim. Goa Gil ja muut arvostetuimmat DJ:t maailmassa soittavat bileissä. Enimmäkseen julkaisematonta materiaalia.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      65
      4242
    2. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      67
      4241
    3. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      109
      2905
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      58
      2796
    5. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      21
      2029
    6. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      55
      1992
    7. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      15
      1679
    8. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1503
    9. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      109
      1353
    10. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      180
      1281
    Aihe