Mitäs naiset tykkäävät miehellä tummasta siististä parransängestä?
parta
sänkileuka
111842
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
..ja miehellä saa olla viikset ja siisti parta. Ja se sänki sitten,kun se tummana kasvaa...vau!!!!!
, mutte ei parta eikä viikset. Tai ei ole siis minun makuuni nämä muut vaihtoehdot.
Minuun parraton mies vetoaa yhtä paljon kuin naapurin Tyyne.
Ainoa karvaviritelmä, jota en voi sietää, on pelkät viikset. Sileä naamakin on sitä parempi.
Lyhyt sänki voi kyllä raapia nahan nilelle, mutta pidempi on pehmeä ja iholle lempeä.
Huono puoli tietysti on se, että jos yrität nukkua naisen kanssa ja partasi kutittelee hänen niskaansa, voi käydä niin ikävästi että unesi siirtyvät tunnilla, tai kuinka nopeasti nyt onnistutkaan taltuttamaan kuuman naisen. ;)
sellainen on karismaattisinta mitä löytyy! Mikäköhän naisilla olisi vastaava osa-alue..?
ite oon huomannu et suurinta osaa naisista se ei tunnu ainakaan haittaavaan.Toikin on toisaalta vähän 2 piippuinen juttu,kaupunkilais-teini-x-20v pissis ei todennäköisesti voi sietää 'miehellä' minkään sortin karvoja missäänpäin vartaloa mut tuntuu Suomessa olevan vielä ainakin muutamia ns. vanhan liiton miehiäkin arvostavia naisia koska kyllä sitä melkein aina jtn. säätöä on saatu aikaseksi viimevuosina vaikka on ollu koko ajan jonkun sortin parta-viritelmä.Nytkin oli pakko kasvattaa 1.5 viikon pikkujoulusänki (vittu et muuten kutittaa),voi sit maanantaina tulla duuniin eri ihmisenä ja sanoutua irti ilallan tapahtuvista todennäköisistä törttöilyistä :)
Mun miehellä kasvaa just ihanasti tumma sänki. mutta hän ajaa sen melkein joka päivä!! :( Vaikka tietää että tykkään...omasta mielestään näyttää merirosvolta sängen kanssa :) Mutta sillon ku mies malttaa olla ajamatta, ni on uskomatonta miten tommonen asia voi vaikuttaa esim. seksuaaliseen halukkuuteen niin tehokkasti. Sängessä on sitä kunnon miehisyyttä :)
Sänki on ok.
Viikset on todella ällöttävät.
siisti parta menettelee, mutta mieluummin ilman ;)
vikaa ole kunhan siinä ei roiku aamulliset puuronjämät. Siis siisti pitää parrankin olla.
Pusu ilman Partaa on kuin Muna ilman Suolaa!
en erityisemmin tykkää parasta enkä viiksistä, mutta pikkunen sänki aaah tosi sexy
Parransänki on seksikästä, parta pappamaista IMHO.