Onko teillä mitään hyviä nettisivuja mielessänne, joilla olisi kuvia erilaisista kampauksista, hiusten värjäyksistä yms.? Olen menossa viikon päästä kampaajalle ja jotain vinkkiä olisi mukava saada uuden tyylin löytämiseen.
Kuvagallerioita?
m-i-l-t-z-u
39427
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
No, en tiiä nyt ihan sellasta varsinaista sivusta missä ois pelkästään eri hiusvärimalleja ja kampauksia. Mutta sellasen sivun tiiän, missä on erinlaisia hiustyylejä ja onhan siinä samalla niitä hiusvärejäkin: http://www.ukhairdressers.com/style/index.asp?salon=
Minäkin lähdössä parturiin piakkoin ja olisi tarkoitus jotenkin punaisella värjätä, onko kokemusta, pysyykö punainen kauemmin kuin sen mahdollisen ensimmäisen pesukerran?
Ja sitten vastaus kysymykseesi--> http://www.villikihara.fi/hiusmallit/naisten-hiusmallit-2010/puolipitkaet-mallit
tuolta minä olen katsellut jonkunlaisia hiuksia(8