Oletteko kokeilleet USA:sta Suomeen tullutta Wet`n Wild -meikkisarjaa? Se on halpissarja, enkä ole vielä uskaltanut ostaa mitään sen tuotteita... Millasia kokemuksia teillä on siitä?
Wet`n Wild
oneheart
5851
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
..mut vain kynsilakkaa. Siihen oon ainakin ollu erittäinkin tyytyväinen, pysyy siinä missä muutkin, eikä hinta päätä huimaa! Ja ainakin tää mun sävy on ihanan metallinhohtoinen, ja peittää hyvin jo ekallaki kerroksella. Mut kaikilla ei tietty oo samanlainen maku meikkienkään suhteen:)
Kokeiltiin pikkusiskon kanssa yhtä kynsilakkaa, se menetteli, mutta ei ollut minusta kummoisempaa kuin muutkaan lakat. Tosin kivan väristä. :)
Meikkejä en edes uskalla kokeilla, ehkä jotain meikkikyniä ja kynsienhoitotuotteita uskaltaisin, uskoisin että kun pari euroa enemmän stsaa niin saa paljon parempia tuotteita. Eihän nuo luomivärit pysy tahi ripsarit, ja meikkivoiteet ja ne peiteökötit näyttää kanssa niin epäilyttävältä että miun iholle ne ainakin on ihan punaisia :D
On kyllä aika edullisia tuotteita mutta tuskin kovin laadukkaita. En ole ostanut kyseistä sarjaa muuta kuin kynsiviilan koska siinä oli se härveli jolla voi "leikata" kynsinauhoja. Voisin ostaa kyseisen sarjan tuotteista kynsilakkoja ja huulipunia/kiiltoja, mutta muut tuotteet jää ostamatta. Laatu se on mikä maksaa. Kämmenselkään kokeiltuna luomivärit eivät ainakaan pysy ja tuskin meikkivoiteet ja puuteritkaan häävejä on
ei levittynyt kunnolla, koostumus oli jotenkin outo ja mikä pahinta; teki naaman aivan punaiseksi jopa vaalein sävy. Hirvittäis ajatellakin mitä muut sävyt tekisivät...
Kynsilakkaa voisin kyllä ostaa.
Mulla ainakin on toiminut hyvin, yhteishyvän sivuilla lukee että on laadukas mutta halpa. Hintahaitari 2-7 euroo.
Meikkivoide toimi mulla, luomivärit kans, ripsari oli tosi hyvää ja pitkäkestoista. Kynsilakat oli kyllä pettymys, mutta hyvii oli nekin.