Maksaläiskä

Minulla on ollut poskessa n. 5 vuotta n. 2cm pituinen maksaläiskä. Kuinkahan sen saisi pois? Lääkääriin en halua mennä, jtn voiteita tai vastaavaa voisi kokeilla.
2636
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Valitettavasti ne eivät katoa täysin vaan joillekin meistä ne maksaläiskät jopa lisääntyvät iän myötä.
Katso vaikka

http://www.yvesrocher.fi



Harkitse kuitenkin josko kävisit plastikkakirurgilla tatuoimassa sen muun ihosi väriseksi.

Äänestä

Kokeile Detria Arbutin Pigment Whitening -tuotetta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nerola kirjoitti:

Minulla on ollut poskessa n. 5 vuotta n. 2cm pituinen maksaläiskä. Kuinkahan sen saisi pois? Lääkääriin en halua mennä, jtn voiteita tai vastaavaa voisi kokeilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu