Fieron omistajia?

Löytyykö, kiinnostaisi tietää saako osia autoon ja toimiiko suomessa merkkikerhoa?
3442
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eiköhän niitä osia löydy, ainakin kerhojen ja jenkkeihin erikoistuneiden firmojen kautta. Suomessa on Pontiac kerho ja erikseen Fiero-kerho! http://www.dlc.fi/~fiero/ sivut on tosin hieman vähän informaatiota antavat.. (?)

Äänestä

Itsellä ei ole mitään kokemuksia noista,mutta sen verran tiedän,että merkkikerho löytyy.
Tuossa linkki kerhon kotisivuille: http://fiero.4ever.cc/

Ainakin opin noilta sivuilta sen,mistä keksit ton nimimerkkisi.

Kaikille muillekin tiedoksi,tuolta löytyy lista ainakin melkein kaikista suomalaisista merkkikerhoista:
http://personal.inet.fi/cool/makkes.garage/kerhot.html

Äänestä

Ihan vaan mielenkiinnosta haluaisnin tietää
kellä mahtaa em. auto tällä hetkellä olla.
Olen auton ensimmäinen omistaja ja olisi
mukava tietää millaisessa kunnossa auto tänä
päivänä on !! Noita keltaisia GT- fieroja ei
Suomessa varmaan montaa olekaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


very proud kirjoitti:

Löytyykö, kiinnostaisi tietää saako osia autoon ja toimiiko suomessa merkkikerhoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu