leikkii miesten tunteilla, miten se niinkuin oikein tapahtuu, kysyn tätä mielenkiinnosta?
jos nainen
´.............................
5616
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
lailla kuin jos kyseessä olisi mies joka leikkii naisten tunteilla.
Esim. saa miehen ihastumaan itseensä ja sitten lopettaa yhteydenpidon, ilmoittaa ettei olekaan kiinnostunut tai vastaavaa.
tossa ole mistään tunteilla leikkimisestä kyse, kyseinen vaan on löytänyt paremman,tai ei kiinnosta, kuka nyt tahallaan haluasi toista satuttaa, siis tyyliin antaa ymmärtää että on kiinnostunut vaikka ei ole, ja kun toinen kiinnostuu pistää poikki.. tuskin sellasia naisia onkaan, vai onko?
.. iskemällä varattuja miehiä. Sitten kun mies on jättämässä vaimonsa/tyttöystävänsä, niin kiinnostus lopahtaa. Joillekin ystävättärien miehet ovat kaikkein sopivimpia kohteita.
sellaisia löytyy. On muuten aivan äärimmäisen yleistä nuorilla naisilla kun itsetunto on aika hakusessa.
niin naisten kuin miesten, varattujen tai vapaiden tunteilla tuollaisissa asioissa.