mikä kappale tyttö sinä olet tähti leffasta?

n. 10 sekunnin pätkä soi tai on soinut teeveessä jaffamainoksessa jossa mainostetaan kyseistä leffaa. tietääkö joku onko tuosta pätkästä tehty kappale ja mikä se on?
2410
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se biisi on Kärkiryhmän Tulevaisuuden johtajat

Äänestä
  • ainakin se on paska biisi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ora kirjoitti:

n. 10 sekunnin pätkä soi tai on soinut teeveessä jaffamainoksessa jossa mainostetaan kyseistä leffaa. tietääkö joku onko tuosta pätkästä tehty kappale ja mikä se on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu