Miten naisen tulisi käyttäytyä esim. diskossa, jotta olisi sopivasti vaikeasti tavoiteltava? Näytän kiinnostukseni suoraan ja olen sitä kautta tutustunut moneen mieheen, sitä oikeaa en kuitenkaan ole vielä kohdannut. Teenkö jotakin väärin, olenko esim. liian helppo = liian kiinnostunut vai mikä mättää? En harrasta yhden illan juttuja.
Vaikeasti
tavoiteltava
61712
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ei pahalla... Mutta diskossa!? Onko suomessa tosiaan joku underground disko scene olemassa vai miksi valitsit juuri tämän esimerkiksi. Mieleeni ei tule kuin ala-aste diskot aikojen takaa ja siellä en tosiaan tuollaisia miettinyt.
No "klubi" sitten? Ei kai sanavarastoni ole vanhentunut...? :D
Kyllä itsekin kutsun noita yökerhojumppauksia diskoiksi.. vaikka ei kai pitäisi :)
Niin, ja niin moni nainen näyttelee vaikeasti tavoiteltavaa... vaikka esimerkiksi itse olen liian laiska jaksamaan mitään monimutkaista huomionherättämisjuttua... olenkin sitten sinkku ansion mukaan.
Älä nayttele mitään!!! Jos olet iholle tulevaa tyyppiä niin ole vaan älä ala nayttelemään mitään vaikeasti tavoiteltavaa jos et sitä ole.
Kyllä vastapuoli reagoi molempiin jos on ihastunut juuri sinuun ja tekee sinun aidon käyttäytymisen vuoksi. Eli ei pidä yrittää aloittaa suhteita jo näyttelemällä ja itseäänkin narramalla.
No just..miehet ei tykkää sunlaisista tyrkyistä, koska et ole suostunut yhteen iltaan,ei susta pidempäänkään suhteeseen oo ainesta. Et vain säväytä miehiä millään tavalla. Olet liian helppo, joten nou tänks.
Annan yleensä miehen tehdä aloitteen, joten en ole tyrkky millän tavalla.