Olen melko arvostettu henkilö ja mulla on tämmöinen auto.Ihan hyvä peli.Ei sillä kyllä mahtailla
Vastaukset 7
- niin mitäs
väliä sillä autolla on? Ei kai se ole peruste arvostaa ihmistä. En kyllä ymmärrä miksi tuollaista ajelet? Toisaalta itselläni tulee kilometrejä niin paljon, että haluan myös laatua.
- älä älä!
älä arvostele ladaa se on sellanen juttu että lada rocks
- en sitten
arvostele ladaa. Onhan se vuoden auto... joskus kahdenkin... jaa.. se taisi ollakin Fiat. Mutta Skoda Kombi on nopee, upee ja kopee; isä ohjaa, äiti polkee, lapset pitää pohjaa.
- kuupeikotar
ostettiin n 7v sit -89 samara 2tonnilla(mk) ja hyvin on viel tähän asti palvellut. parempaa autoo ei juuri vois ees toivoo kun ei enää arvo tipu ja on ollu harvinaisen varma peli.suurin menoerä oli kai muutama vuos sit peltiremppa kun uusittiin siihen takaluukkua myöten uutta peltiä. (itse tehden sekään ei tullu hintoihin..)ollaan jo miehen kanssa päätetty et se saa viettää eläkepäiviään omassa pihassa just niin kauan kun siinä "henki kulkee" eli ei ole kaupan..
- sen pois
Jos se on noin hyvä peli, niin ostan sen!! Hinta?
- kuupeikotar
sen pois kirjoitti:
Jos se on noin hyvä peli, niin ostan sen!! Hinta?
kts. em viesti tämä helmi ei ole myynnissä.. sitä on sisulla ja sydämmellä laiteltu näinä vuosina ettei raha riitä korvaamaan sitä. tarvitsemme juuri tällaista "työjuhtaa" jonka paksiin voi huoleti lyödä yli 200kg painoo ja vielä mennään... ( ei meinaan onnistu japseilta, kokeiltu on.)
- Ostan sen
kuupeikotar kirjoitti:
kts. em viesti tämä helmi ei ole myynnissä.. sitä on sisulla ja sydämmellä laiteltu näinä vuosina ettei raha riitä korvaamaan sitä. tarvitsemme juuri tällaista "työjuhtaa" jonka paksiin voi huoleti lyödä yli 200kg painoo ja vielä mennään... ( ei meinaan onnistu japseilta, kokeiltu on.)
et nyt kuitenkin myis?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761540
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.99748En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58725Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203588- 48546
- 126536
- 37526
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50518Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15500- 25483