Tapasin toukokuussa ihanan miehen Suomi24 chatstä. Olemme olleet onnellisesti yhdessä yli puoli vuotta vaikkakin meillä ikäeroa on :)
Unelma mies Suomi24:sta
RakastunutLikka
174697
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
mutta taisit viedä hänet minulta...mutta odotappa vaan...vielä minä hänet vien sinulta !!
miksi roikut vielä täällä ????????????? Missä se mies nyt ??????????????????????????????????????
Yllätyin ensimmäistä kertaa lukiessani tätä palstaa, sillä luulin TAPASIMME SUOMI24:ssä puhuttavan tapauksista, joissa on tavattu Suomi24:n kautta... Mutta taisin erehtyä :/
Tällä palstalla liikkuu todella paljon ilkeitä, katkeroituneita ja epäempaattisia ihmisiä, joten ei kannata ottaa näitä tekstejä liian vakavasti.
Tavattiin ja juteltiin suomi24 alussa ja sit tavattiin liven... voi herran jumala ku ei osaa ihmiset asiallisesti kommentoida (kaks ekaa)... säälittävää
Onena teille, ittelläkin ikäeroa "vähäsen" naiseen, mutta se ei ole mitään haitannu. Nykyään kihloissa ja todella onnellinen pari!
Luin tuolta yhestä kohtaa että mitäs sitten enään täälä pyörit. Hei heräkkää ny pahvit, näitä kertomuksia voi tulla lukemaan ilman että ettii seuraa!
kaikille !!!!!! Saa täällä jutella ihan niinkuin missä tahansa vastaan tulevan kanssa.
Samaa mieltä, mutta kaikki eivät näytä niin ajattelevan tai sitten vain tahallaan vittuilevat muille, koska itsellään menee huonosti/huonommin.
huonoa itsetuntoaan ja pahaa oloaan. Mutta ei se siitä kohene, eikä parane , se ego. Vaan viha pysyy sisimmässään kauan tuollaisilla vittuilijoilla. Joskus on paha tapa tartutaa tollanen ilmapiiri joihinkin muihinkin. Provosoi samalle tasolle eräät. Mitähän he luulevat voittavansa tuolla veemäisellä käytöksellään.. ?!
No ei ainakaan minua kiinnosta sellaiset tyypit, ihan rauhassa vaan..Jos heitä helpottaa..
Terkkuja Tupulle ;))
t.B.C.P.N.
Onnea teille! Hyvä että joitakin lykästää.
Ei onnea tai rakkautta tarvitse hävetä tai piiloittaa. Ihmiset kilpailevat vallasta, varakkuudesta yms. Se mistä itse kilpailen on onni. Sen eteen kannattaa tehdä töitä ja siihen kannattaa panostaa. Täällä keskustelupalstalla on aivan liian paljon katkeria, kateellisia henkilöitä jotka ilmeisesti eivät osaa elää ja nauttia. Sitten kun joku kirjoittaa olevansa onnellinen...tyytyväinen...rakastunut..se on lynkattava heti. Teille kaikille jotka antavat sen sisäisen auringon paistaa pilvisinäkin päivinä ja osaatte arvostaa ja nauttia onnesta,,teille toivon sitä onnea vielä lisää.
.... ;)
Tapasin tuossa kesäkuun lopussa maailman ihanimman ja unelma miehen täältä suomi24:sen treffistä.
Olemme niin rakastuneita toisiimme ja tarkoitus olisi muuttaa vielä yhteen.
Kihloihin mentiin tuossa pari viikkoa sitten ja kuusi kuukautta tulee kohta täyteen.
Rakastan häntä niin valtavasti! :)
Onnea teille!
Juuri tällaisia rohkaisevia juttuja halusin täältä löytää.
Kunpa itseäkin joskus onni potkisi.
Onneeee !! ;)
Ja myös meitsi oottaa , et jos tulis rinssi vastaan ..;)
Minä löysin suomi24:sen kautta miehen, joka vei heti ensi tapaamisella jalat alta, missä yksikään entisistäni ei ole onnistunut ja mikä parasta, tunne oli molemminpuolinen :) I'm in love
Onnittelut sinullekin.
Miten tuossa voisi onnistua........