100000

En olisi työtön enkä valittais yhtään jos saisin 100000 egee pistäisin yrityksen pystyyn ja nauttisin elämästäå en kerro kuitenkaan liikeideaani koska joku pösilö varastaisi sen. En kuitenkaan ala yrittäjäksi velkarahalla.
2272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minullakin on yksi juttu mitä en täällä kerro koska se on salaisuus.

Äänestä

Järjestä itsesi johonkin valtionyhtiön hallitukseen Heinäluoman kaveriksi niin eiköhän kohta ala järjestyä valtiolta optiota sun muuta vilpettä, autoa ja ulkomaanmatkaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sijoittaja12345 kirjoitti:

En olisi työtön enkä valittais yhtään jos saisin 100000 egee pistäisin yrityksen pystyyn ja nauttisin elämästäå en kerro kuitenkaan liikeideaani koska joku pösilö varastaisi sen. En kuitenkaan ala yrittäjäksi velkarahalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu