Pukki tulee tässä jokaiseen kotiin!

6271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ne viimeiset kuvat....olen jo 30

Äänestä
  • todella cute.

    Äänestä

  • Olisi muuten huikeaa ensi jouluksi järkätä palstan omien pikkujoulu?

    Äänestä

Ei Saatana joku homoperse heilu tuolla eikä päivääkään teheny Miesten töitä ja homona pyöri niinko akat ois määräämäsä. Hyi Saatana mikä kokotti!!!

Se on meikäläisellä elopainua päälle 110kg ja työtä on painettu savotoilla yötä päivää ja välillä kolomen äijän eestä ja lihakset on sen mukaset. Sixpackin tilalla on mäyräkoira.

Ja mun kyrpä sitte se on ko metrinen halako. Miksi saatana ne ei minua värvänny jouluhomoksi??? Naiset tutustukaa Suomi24 treffeillä nimimerrkkin Halako.

Äänestä
  • uros. nam.

    Äänestä

Viagraa! Eihän sillä edes seiso! Ja pili on niin pieni ettei mun horoperseessä tunnu missään tollanen naru!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


älä lapsi aukaise kirjoitti:

Varoitus!!!!


Ei lapsille sitten:


http://ghost.iki.fi/~kemmler/Henzu-neiti/Joulupukki.gif

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu