Keskivartalo

Miten saisi keskivartaloon lisää leveyttä ja sitä kautta "tukevuutta"? Ei ole kivan näköistä kun on vyötärö melkein kuin naisella.
4632
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

maastaveto ja sivulle taivutukset.

Äänestä
  • Miksi sitä turhaan keskivartaloa paksuntaisi?

    Äänestä

  • Natubodari kirjoitti:

    Miksi sitä turhaan keskivartaloa paksuntaisi?

    On myös kroppa paremmin sen jälkeen niin kuin tasapainossa, ymmärrätkö.

    Äänestä

  • Bob the bodybuilder kirjoitti:

    On myös kroppa paremmin sen jälkeen niin kuin tasapainossa, ymmärrätkö.

    Tomi Takamaakaan ei halua paksuntaa keskivartaloa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bob the bodybuilder kirjoitti:

Miten saisi keskivartaloon lisää leveyttä ja sitä kautta "tukevuutta"? Ei ole kivan näköistä kun on vyötärö melkein kuin naisella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu