24 on maailman paras TV sarja. Se on jopa parempi kun 99% elokuvista ja se pitäisi jopa esittää elokuvateattereissa eikä TV:ssä :)
Siksi ne olikin pakko hankkia kaikki DVD:llä että voi kunnon kotiteatterisysteemillä katsoa ilman odotuksia jaksojen välillä.
Jotkut täällä haukkuvat sitä jenkkipropagandaksi, he voivat mennä vaikka mummolaan. 24 näyttää millainen jenkkien pressa (Palmer) pitäisi OIKEASTI olla, eikä tuollainen Dubya joka siellä nyt häärää.
24 on paras
Bauer rules
4
400
Vastaukset
- ...
Aha.
- keke_enox
Sitten kun kasvat vähän ja kyllästyt sarjaan, niin voit viedä dvd:t divariin ja vaihtaa ne vaikka pornolehtiin.
- 24- on paras
joo 24 on justii paras ohjelma ostaisin ne dvd:t mut en jaksa maksaa niistä-- katoin 3 tuotanto kauden kaikki osat.. ja viel sen subtv sen maratonin,,,,
- maku1980
Olet oikeassa 24 on parhaimpia tuotantoja mitä tvstä voi tulla...Jatkakaa samaan malliin...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 933481
- 1183215
- 562365
Olisitpa rakkaimpani
Kaipaan sinua. Ikävä sinun läsnäoloa ja kaikkea sinussa. Päivistä, jolloin nähdään tulee onnellisia päiviä. Sinun seuras112094- 252025
Mietin että
Onko tästä enää paluuta entiseen? Ainut asia joka päiviini toi taannoin iloa, oli meidän yhteinen hassuttelu ja huumorin201755Nyt rupeaa löytymään talonmiestä ja muuta sankaria hallipaloon
Kyllä on naurettavia juttuja tuossa paikallislehdessä, että saa tosiaan nauraa niille..111710Tajusin vaan...
Että olen pelkkä kroonistunut mielisairas. Olen sairauspäissäni luullut itsestäni liikaa. Luulin, että olen vain korkein241566Aaamu on täällä taas!
Hyvää ja rauhallista työpäivää rakkauteni. Kunpa vaan hymyilisit enemmän. Toivon, että joku kaunis päivä kanssani et vaa131421Noin ulkonäkö-jutut ei multa
Nainen, koskaan en ole kirjoittanut siitä mitään ilkeää. Ei kuulu tapoihin381414