Nyt tämä ihmemies Jack Kiifferi Bauer jota edes ammattitappajat ei saa hengiltä vaikka on jo ase ohimolla menetti pomonsa sen ministerin terroristewille ja nyt tänään Jack anelee vanhaa paikkaansa CTU:sta ja saa sen!!!
Haloo, mies on potkittu pois ja nyt saa tällä syyllä takaisin HAHAHAHAHEHEHHEEHHIHIHIIHHOHOOH
Sama kuin vaikka Drumsfeld kaapattaisiin (toivossa on hyvä elää) niin hänen ykkösmiehensä siis anelisi paikkaa FBi:hin kyllä kyllä!
Tuli tuosta 3 kaudesta mieleen, että Palmer oli koko ajan L.A:ssa ja sitten kun SS halusi siittää hänet turvaan, niin Palmer rukoili älkää viekö haluan olla kansan tukena.. joopajoo!!! Kaikki luikkisi heti helvettiin sitä paitsi muutenkin äijä asuu D.C:ssä!
Onko uskottavaa?
4
914
Vastaukset
- asdf
TYperys luuletko, että kaikkien sarjojen täytyy olla täysinrealistisia. EI PIDÄ! JA jos 24 olisi täysin realistinen, niin ei sitä kukaan katsoisi, koska silloin siinä ei olisi tälläisiä juonenkäänteitä - Että mietippä sitä!
- Daisy
Vaikka valkoinen talo sijaitseekin washingtonissa, ei se tarkoita, etteikö losissa voisi olla jotain päämajarakennusta tmv. missä se hengaa päivät pitkät. Ja jos sarjaan on pakko tuo presidentti mukaan vetää niin onhan se nyt parempi jos se oleilee edes samassa kaupungissa. P.S. kai jenkit nyt tietää missä niiden presidentti asuu.
- täällä
Siinä se tärkein.
- Made
Se amerikan presidenttihän ei matkustele ollenkaa koska se on fyysisesti mahdotonta ja sit viel sellane juttu et TÄÄ ON TV-SARJA
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 74984
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104848- 62833
- 44794
- 48741
- 49674
- 31639
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34577- 50570
- 38526