jälkiehkäisy pillerit

paljon maksaa?
3352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sillo ku mä viimeks niitä ostin ni oisko ollut joku n. 14 euron pintaan ?

Äänestä
  • mulla makso sillon 15,70€.

    Äänestä

Siinä se oli 15€:n kieppeillä. Täytyy sanoo että ei paljo haitannu kun sen pillerin tarvi.. Briteissähän sen saa ilmaseks tietyistä paikoista, apteekissa sai pulittaa £25 ja kohdeltiin kun spitaalista. Vietiin oikeen sivuun ja täytettiin jotain kyselykavaketta. Kyllä muut aisakkaan tuijotti! Suomessa eivät kyselleet mitään muuta kun että onko ollu tarvetta aiemmin ja löivät pillerit tiskiin. No menipäs avautumiseks.. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä kirjoitti:

paljon maksaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu