Kumpi Ibanez ?

http://www.thomann.de/thoiw3_ibanez_rg350_ex_bk_prodinfo.html http://www.thomann.de/thoiw3_ibanez_rg320fmtl_prodinfo.html kumpi ois noista parempi? onko toisessa nopeempi kaula tai jotain parempia ominaisuuksia?
2316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Noo eka tietenkin kai näet itekkin et on paremman näkönen

Äänestä

eka on semmonen vähän jemlike ja toka sitten jotain muuta. ekasta saapi monipuolisempia soundeja singlecoilin avulla. tosin en itse ostaisi kumpaakaan ton aikas kälysen floikka kopion takia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaiku kirjoitti:

http://www.thomann.de/thoiw3_ibanez_rg350_ex_bk_prodinfo.html http://www.thomann.de/thoiw3_ibanez_rg320fmtl_prodinfo.html kumpi ois noista parempi? onko toisessa nopeempi kaula tai jotain parempia ominaisuuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu