Isoimmat munat

Kultamunalta.
51346
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kuin moni edes tietää kuka on John H. ? ;)

Äänestä
  • Siellä on ainakin joku John H
    http://images.google.fi/images?q=john h&sourceid=mozilla-search&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-a&rls=org.mozilla:fi-FI:official&sa=N&tab=wi

    Äänestä

kovana ku kivi :)

Äänestä

Kannattaa tsekata kuka tarjoaa isoimmat, ettei tule pettymystä paistohetkellä.

Isoimmista riittää parhaimmillaan koko perheelle.

Äänestä

kumpikaan jos yksi kolmas osa vaan menee sisälle. Ei, se pitää saada painaa juurta myöten ,sillonhan se tuntuu naisen- sielläkin-

Äänestä

Kommentoi aloitusta


John H. kirjoitti:

Kultamunalta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu