EU toi meille kommunismin, jota emme Neuvostoliitosta ottaneet. EU:n perustuslaki vahvistaa sen. Kommunistiset kolmipuoluekoalition rakentajat pissivät Suomen kansaa linssiin.
EU sen teki
6
210
Vastaukset
- Uraliin
helvetti on siinä vaiheessa irti. Mitäpä markkinamies ei keksisi, myy vaikka mummonsa, jos saa siitä rahaa
- näkijä
mutta tiedän että rahalla saa paljon ja siksi erilaiset vapaaehtoisjärjestöt käyttävät ihmisiä hyväkseen. Tuskin kukaan omaa mummoaan myy mutta naapurin mummon kyllä.
Sehän on aivan helppoa järjestäytyneelle rikollisuudelle:
1) Menet yksinäisen ihmisen elämään
2) Selvität hänestä kaiken
3) Ryöstät hänen omaisuutensa
4) Laitat hänet takaamaan lainasi
5) Teet hänet hulluksi
6) Lomailet auringossa ja juot olutta
En kehota tekemään noin, en tietenkään.
Mutta kehotan vahtimaan sukulaistenne ympäristöä. - bonaqua
näkijä kirjoitti:
mutta tiedän että rahalla saa paljon ja siksi erilaiset vapaaehtoisjärjestöt käyttävät ihmisiä hyväkseen. Tuskin kukaan omaa mummoaan myy mutta naapurin mummon kyllä.
Sehän on aivan helppoa järjestäytyneelle rikollisuudelle:
1) Menet yksinäisen ihmisen elämään
2) Selvität hänestä kaiken
3) Ryöstät hänen omaisuutensa
4) Laitat hänet takaamaan lainasi
5) Teet hänet hulluksi
6) Lomailet auringossa ja juot olutta
En kehota tekemään noin, en tietenkään.
Mutta kehotan vahtimaan sukulaistenne ympäristöä.6) Lomailet auringossa ja juot olutta
tuo kyllä houkuttelee...ja riippuu olut merkistä budia jos saa niin mun mummo on myynnissä!
- aatteineen ei ole
Kuin murhia,kansanmurhia ja tappamista harrastaneet,kaiken sonnan ensin naamioineet köyhennän kansan lietsonnalla vältaväestöa vastaan suunnattua terroria ja kun valtaan päästy,alkanut suunnattomat hävitys ja taas "hyvinvoinnin ja tasa-arvon"nimissä.
Tossa alempana on hyvä linkki racict Marxist,melkein kaikki afrikankin valtiot alkaa olemaan kommunistien käsissä Marxilaisten oppia ne Neuvostoliitosta ja DRR:ä saaneet,kannattaa katsoa.
EU alkaa kanssa menee jyrkästi alamäkeä kun täälläkin vasemmisto humanismi laannuttaa kansaa. - EU:sta
Keskitetään äänet Timo Soinille ja mennään eikä meinata.
Numero on 4
se on jempti peli ja itsenäisyys on päivän lähempänä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761219
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132867- 84803
- 51748
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?47644Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä305562Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55559Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t232557- 51539
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,7510