Miehet ei voi mennä parturiin vaikka leikkuu on niin helppoa. Siiliksi vaan niin on ah, niin paljon parempi. Sitten mörököllit yrittävät iskeä kaunokaisia kun ei ole armeijakampausta eli siiliä ja luulevat itsestään liikoja ja hiustupsulaisia ja pulisonkeja. Siili on paras ja sillä ainoastaan saa kauniita naisia. Nyt kaikki miehet siileiksi. Siilit ovat naisten kumppaneita.
Miehet parturiin
*siili*
91785
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Siili kyllä mun mielestä sopii ihan tosi harvalle. Tulee inttikundi mieleen siilistä. Ei mun mielestä siili. Sitäpaitsi tiedoksi siilifaneille, että pitempiä hiuksia pitää ihan samalla tavalla siistiä ja muotoilla ja ne näyttää tosi hyviltä. Ei siilin vastakohta ole välttämättä mörökölli vaan lurps..
ainakaan mee. En ainakaan heti.
Hyvä idea. Vedän pään samalla ihan skiniksi ja rupean vetämään röökiä. Kovat kundit saa parhaat naiset.
eikä heviletti. Niin siltä väliltä.
On se hyvä että joku tykkää siilistä ja kaljustakin.
Kaikilla miehillä kun ei ole varaa valita haluaako heviletin vai siilin. Jos hiuksia ei vain riitä ja päänahka paistaa muutenkin, niin silloin ei oikein voi muuta kuin vetää siiliksi. Onneksi se on muotia.
Ei sovi siili meikäläiselle....ja miksi ihmeessä luopuiisn hiuksistani, kun se on ainoa ulkonäöllinen seikka josta kuulen kehuja usein. ;)
Siili malliset hiukset on yks upeimpia hiusmalleja mitä miehillä voi olla. Hyvä esimerkki tästä on Venäjän Mihail Hodorkovski. ;)Se on myös malli sellainen joka ei sovi niinvaan kenelle tahansa miehelle.
Taidat kuulua tohon Latva-B osastoon kun et tajuu et Hodorkovski on nykyään vankilakundi ja se istuuu Putinin toimesta pitkää kakkua ja tunnetusti Venäjälä kaikki vangit ajetaan siilitukkaisiksi.
Siitä tulikin mieleen että kaikki siilitukkien ihailijat vois passittaa Venäjälle vankiloihin, siellä teille riittää näitä siilitukkaisia "Kovia kundeja"
Joo sinne vaan seukkaamaan murhaajien ja muiden rosmojen kanssa, ne on varmaan Ihan ihq tyyppejä.
Syöppä skinhead lover paskaa.