Kaverini joka on tosi komea ja hyvä puhelahjoiltaan ja muutenkin sellainen joka pokailee naisia miten päin vain, näytti kerran miten "nainen jätetään kylmäksi", eli ensin saadaan kiinnostus heräämään,jopa pieni ihastuminen miestä kohtaan ja sitten kun nainen on "koukussa" yhtäkkiä jätetään kylmäksi,eli mies ilmoittaakin että sori,et oo mun tyyppiä,parempi ettei jatketa tästä enempää. Sitä naista otti se aika paljon, jäi ihan sanattomana seisoo siihen.
Ootteko törmänneet tohon pelimiesten uusimpaan hauskuutteluilmiöön?
Ootteko törmänneet tohon pelimiesten uusimpaan hauskuutteluilmiöön?
Vastaukset 9
Vanhimmat
Itse törmäsin naiseen joka teki tämän.
ei tunnu kohteesta hirveen kivalta..
viitsis..luulet vain et nainen sinulle niin teki
itse teit..
t:a
jauhaa paskaa
t.k
ei ole tehoa..Mikä siinä,jos kaveri haluu lämmittää toista varten ;)
jos joku tosta jotain nautintoa saa...hm.. ja niin eiköhän joskus joku nainen senkin äijän vielä maahan pudottaa. Ja vaikka ei pudottaiskaan, niin halvat on huvit.. ei voi muuta kuin ihmetellä. Vielä ei oo vastaan tullut, mutta en mä ihmettelis jos vaikka ns. pelimiesten ja keskuudessa kyseinen huvitus tulisi suosituksi.. hih.. kun on se pipPELI!
Voi äääääääh... Kuka tahansa pystyy tuohon!!!! Tuollainen käytös vain kertoo tästä "kylmäksijättäjästä" aika paljon.. Ei kunioita muita ihmisiä > ehdoton nounou. Jos joku tekisi minulle noin, olisin varmasti aluksi aivan ällistynyt. Miksi joku toimisi noin, mitä ihmeen nautintoa siitä voi saada??!
Järkytyksestä toivittuani tulisi syvä halveksunta k.o urpoa kohtaan, ja parin päivän päästä varmaan kertoisin juttua tuttavilleni esimerkkinä siitä, millaisia ihme hiippareita kaupungin yössä voikaan kohdata.
Tiedän kyllä naisia jotka harrastavat vähän samantyyppistä toimintaa, se on vain hienovaraisempaa ja ovelampaa, pidemmälle vietyä pelailua. Itsekin olen joskus osallistunut näihin vedätyksiin, enkä ole ollenkaan ylpeä itsestäni. En halua nolata ketään.
todellakin lapsellista ja ala-arvoista, halpaa ja munatonta käytöstä. Jos mies ei tuon vertaa pysty naisia kunnioittamaan, niin eipä ole sellaisessa miehessä paljoa kunnioittamista. Noin käyttäytyvä on luuseri, joka pelkää todellista läheisyyttä ja sitä kautta sitoutumista. Mitä hyötyä ihmiselle on loppujen lopuksi siitä, että saa lämmitettyä naisen kuin naisen, mutta ei ansaitse tämän kunnioitusta?
Tietysti tunteilla leikkimisen rajakin on kuin veteen piirretty viiva. Joskus itse voi innostua oikeasti toisesta aluksi, mutta jonkin aikaa keskusteltuaan tajuta, että eipä olla älyllisesti samoilla taajuuksilla ja sitten haluaa kohteliaasti päästä toisesta eroon.
Mutta jos tarkoituksena on alunperinkin vain toisen tunteilla leikkiminen, niin on aika sairasta ja voi pitkäksi aikaa aiheuttaa toisille epäilyksiä koko vastakkaista sukupuolta kohtaan. Mulle kerran sattui kohdille tällänen tapaus ja pitkään meni, että uskoin kenenkään miehen sanoja sen jälkeen...
varmaan niitä samoja poitsuja jotka muutama vuosi sitten huvitteli repimällä kärpäsiltä siivet.
Mutta aikas kusipäältä vaikuttaa.