KARIN HERZOG-HAPPIVOITEET!!!

paukurat pois

Nyt löytyi.Sokoksilta saa!Uutta Suomessa ja eka joka oikeasti toimii.Hinta kohtalaisen kova ja hampaat irveessä maksoin mutta kyllä toimii!

Ideana happi joka oikeasti kulkeutuu kudoksiin asti ja pilkkoo rasvakertymiä!Tähän asti pelkällä kofeiinilla yritetty.

Maksoi mitä maksoi(Dynamic duo:2 voidetta yhdessä selluliittia vastaan) oli tarjouksessa joulun alla 75€ kimppapaketti.Tosi riittoisa.Aloitin käytön loppusyksystä enkä lopeta.Koko kroppa tuntuu paremmalta ja odotan jo innolla kesää,bikineitä ja uuden takamuksen esittelyä!

Siitä apu teillekkin siskot=)

16

7490

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nainen 25

      Kiitän onneani, ettei minulla ole selluliittia, enkä siis joudu käyttämään noin paljon rahaa johonkin voiteeseen :)
      Onhan se hienoa, että apua tarvitseville on nyt saatavilla oikeasti tehoava voide, eikä pelkkiä liikoja lupaavia tehottomia tuotteita. Hienoa, että tunnet voiteen antaneen sinulle uskalluksen näyttää reisiäsi ja pakaroitasi. Itsetunnon kohotuksella olisit saanut saman tuloksen, ehkä jopa halvemmalla.

      • ..VAIN.

        No mutta onneksi olkoon,sehän on hienoa ettei selluliitti sinua vaivaa.

        Olet varmaan erehtynyt palstasta.

        Heippa!


    • en usko en

      Osaatko perustella että miten ihmeessä happi muka pilkkoo rasvakertymiä? Miten se siis ihan oikeasti muka tapahtuu? Kuulostaa täysin utopistiselta huuhaalta. Miten happi voi polttaa rasvaa?

    • yksi purkki

      kesti sinulla?

      • oliko ne

      • ovat
        oliko ne kirjoitti:

        samanlaiset ja kokoiset rasvat kuin nämä tälläsivulla olevat? http://www.ostokset.fi/pd/acf0342a/

        Useita viikkoja kestävät päivittäisellä käytöllä.Ja ei tarvitse levittää litratolkulla,pieni määrä riittää.Ja sinä joka ihmettelit kuinka happi toimii,sen näkee tuosta aiemmasta linkista tuossa yläpuolella.

        Tähän asti käytetty kofeiini siis virkistää VAAN pintaveren kieroa.Happi menee kudoksiin ja pilkkoo rasvakertymät.Aika yksinkertaista.Eka sarja jossa patentoitu puhdas happi.

        Pyytäkää myyjiltä saada kokeilla voidetta vaikka käsien iholla,kai niiltä testerit löytyy.Johan kipristelee,minäkin sain kokeilla.Sormien välissä sen tuntee!!!


      • Karin Herzogin!!!
        ovat kirjoitti:

        Useita viikkoja kestävät päivittäisellä käytöllä.Ja ei tarvitse levittää litratolkulla,pieni määrä riittää.Ja sinä joka ihmettelit kuinka happi toimii,sen näkee tuosta aiemmasta linkista tuossa yläpuolella.

        Tähän asti käytetty kofeiini siis virkistää VAAN pintaveren kieroa.Happi menee kudoksiin ja pilkkoo rasvakertymät.Aika yksinkertaista.Eka sarja jossa patentoitu puhdas happi.

        Pyytäkää myyjiltä saada kokeilla voidetta vaikka käsien iholla,kai niiltä testerit löytyy.Johan kipristelee,minäkin sain kokeilla.Sormien välissä sen tuntee!!!

        Olen nyt reilun kuukauden käyttänyt ja aivan mieletön teho!Jos oisi aiemmin Suomeen saatu olis säästynyt pitkä penni!Kun löytäisi vielä kasvoille yhtä ihanan tuntuiset voiteet...onkohan saatavilla Herzogilta??


      • pintsu
        Karin Herzogin!!! kirjoitti:

        Olen nyt reilun kuukauden käyttänyt ja aivan mieletön teho!Jos oisi aiemmin Suomeen saatu olis säästynyt pitkä penni!Kun löytäisi vielä kasvoille yhtä ihanan tuntuiset voiteet...onkohan saatavilla Herzogilta??

        Myös naama voiteita jotka auttavat näppylöihin!


    • Elinamaria

      Ostin Karinin selluliittigeeliä sekä kiinteytysvoidetta luettuani viestisi. ekan viikon jälkeen en tuntenut mitään, ilmeisesti muutama hieromaliike tuli tehtyä ainetta levitettäessa vaikka paketissa lukee älä hiero!

      Nyt olen kolmen päivän ajan vain sipaissut rasvan ihoon, en ole hieronut yhtään ja kihelmöinti on sellaista luokkaa että tekee mieli hyppiä seinille!!!! Ihoon tulee myös vaaleat läiskät hetkellisesti sen jälkeen kun aine on imeytynyt.

      Ensimmäisen kerran jälkeen takapuoleni tuli täyteen pientä näppyä, mutta sen jälkeisillä kerroilla on ainoastaan tuo kihelmöinti joka kyllä tuntuu joka kerta helpottavan hieman. Saas nähdä toimiiko tämä. Mikään muu geeli ei ole ihooni vaikuttanut millään lailla, olen kokeillut lorealia, dioria, roccia.

      • elina maria..

        olisinpa valokuvannut ennen ja jälkeen... Kokeilkaa siskot, minä olen ikionnellinen..


    • sauberau

      onkos kukaan mitannut tuloksia mittanauhalla? onko tuolla mitään muuta vaikutusta kuin että iho silenee? sen nyt saa aikaan lähes millä tahansa muullakin (huomattavasti halvemmalla) kosteusvoiteella...

      • lahja

        Kuule, ei varmasti lähde muhkurainen iho ihan millätahansa voiteella. Sorry vaan, mutta sinulla ei sellua ole tainnut koskaan olla.


    • Happyjoy

      -20cm reisistä kuukaudessa, tosin yhdistettynä liikuntaan ja terveellisempään elämän tapaan!

    • happigeeli
    • katapata

      Mulla lähti selluliitti 2 viikossa kokonaan pois ja täysin ilmaiseksi. Lopetin kaiken sokeriherkkujen syömisen ja join paljon vettä. Sokeri sitoo rasvan selluliitiksi ja veden juominen vilkastuttaa aineenvaihduntaa. Älkää tuhlatko rahojanne voiteisiin kun on ilmaisiakin keinoja. Jos tekee mieli makeaa, voi syödä marjoja.

      • Sellupylly!

        Ei kyllä minulla vaikuttanut tuollainen, kun lopetin makeitten ja sokeriherkkujen syömisen. Syön enimmäkeen hedelmiä ja vihanneksia.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      12
      4599
    2. Ikuiset kaipaajat

      Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo
      Ikävä
      139
      4485
    3. Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle

      Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m
      Maailman menoa
      75
      3340
    4. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

      Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
      Ikävä
      26
      2764
    5. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      86
      2482
    6. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      23
      2470
    7. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      6
      2467
    8. Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla

      Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä
      Yrittäjyys
      29
      2450
    9. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      41
      2436
    10. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      32
      2426
    Aihe