KAULAHUIVI ?

Mistä ihmeestä saa sellaisia kaulahuiveja, joiden pohjaväri on valkoinen, ja siinä on vähän joko mustaa, sinistä tai punaista, niitä on nykyään kaikilla ainakin Vaasan seudulla? Näyttää hiukan keittiöpyyhkeeltä tai terroristihuivilta :) Ihan lyhyet hapsut. Haluunkans sellasen, mutten tiedä mistä niitä saa! AUTTAKAA, kiitti :)
3467
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Soita Suha Arafatille, sillä on varmaan monta ukkonsa huivia vielä kaapissa.

Äänestä
  • ei kannata käyttää jasser arafat huivia joss ei kannata sen mailman aatteita. sen huivin kantaminen tarkottaa että kannatat niitä esim hakaristi kanattaa hitleriä. huono esimerkki mutta kuitenkin. on niitä muitain huiveja ihan kivoja vaikka H&M löytyy niitä ja sitten aseman tunnelissa helsingissä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tahtoo sellaisen kirjoitti:

Mistä ihmeestä saa sellaisia kaulahuiveja, joiden pohjaväri on valkoinen, ja siinä on vähän joko mustaa, sinistä tai punaista, niitä on nykyään kaikilla ainakin Vaasan seudulla? Näyttää hiukan keittiöpyyhkeeltä tai terroristihuivilta :) Ihan lyhyet hapsut. Haluunkans sellasen, mutten tiedä mistä niitä saa! AUTTAKAA, kiitti :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu