Miehen kaverit ja niihin ihastuminen

Heips,
onko teillä muilla vastaavia kokemuksia, että ihastutte herkästi miehenne kavereihin? Jotka ovat siis jo yli 30v. ei mitään teinejä. Oma mieskin on reilusti vanhempi.
Onko silloin omassa suhteessa jotain pielessä?? Kokemuksia?
1631
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ja menee mutta mieti tyttö rakas mitä teet! mieti omaa suhdetta ja mitä sinulla on menetettävää.älä ainaskaan petä ennen kuin asiasi ovat selvät ja olet keskustellut miehesi kanssa.jos petät niin se kostautuu sinulle itselle joskus ja tosi pahasti.saat miehesi tosi kurjaan kuntoon jos hän sinua rakastaa.puhukaa enne kuin on liian myöhäistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


neiti kirjoitti:

Heips,
onko teillä muilla vastaavia kokemuksia, että ihastutte herkästi miehenne kavereihin? Jotka ovat siis jo yli 30v. ei mitään teinejä. Oma mieskin on reilusti vanhempi.
Onko silloin omassa suhteessa jotain pielessä?? Kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu