Ei ainakaan liian kireillä lantiofarkuilla ja napapaidalla joista jenkkakahvat ja pömppömaha pursuavat, hyi!
Miestä ei isketä
ainakaan
113146
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
ei liikaa näy jenkkakahvoja eikä maha pömpötä liikaa :P
Sitten harvemmin isketään, jos nainen, tai miksei mieskin joidenkin kohdalla, painaa 90-100kg ja vetää jonkin nakin kuoren ylleen
Niin voit puolestani hypätä järveen. Pinta on pintaa ja sisin voi osoittautua läpimädäksi. Joten haluan kyllä rauhassa tutustua ihmisiin ennen kuin kategorisoin hänet mihinkään lokeroon ulkonäön perusteella. Sitä paitsi olen huomannut että ns. kauniit ihmiset nykyään saa minusta mennä, koska olen niin monesti pettynyt siihen, että kun on paljon ihailijoita niin sitten ei voi vastustaa kiusausta.
Ei siis saa olla muodikas.
JA mistä niitä muunlaisia farkkuja muuten sitten saa? Ei kuule mistään.
No ehkä kirpparilta????
Jos olet mies niin huhhuh! Tervemenoa eläkeläistansseihin, siellä on vaan hameita...
Ja jokainen itseään rakastava nainen pitää ittensä
sellaisessa kuosissa että voi kattoa itseään tyytyväisenä peilistä.
Terve pyöreys on vaan hyvästä. Kuten ennen vanhaan uskottiin "lihava ihminen on hyvinvoiva". -Sovellettava tosin nykypäivään. Liian usein näkee langanlaihoja naisia, jotka ovat selvästkin tyytymättömiä kiitoratoihinsa ja haukkuvat sitten kanssasisariaan saadakseen itselleen -oletetun- hyvän olon.
Sekin riippuu kyllä miehestä... Ja jos nainen omaa pömppömahan ja jenkkakahvat, niin ei hänen välttämättä sellaista miestä ihan ensisijaisesti kannata yrittääkään iskeä, joka kammoksuu niitä.
ei vaan voi mitään, pukeutuminen on tosiaan yksi älynkin mittari ja kun tosiaan vetää ylleen jotain "muodikasta" niin matkii jotain koulutyttöä jotka on tuohon hurautettu. lihava on lihava ja anatomia on ulkonäköä ja täten kinnostuksen muodostaja ei vaan voi mitään.
Tansseissa joskus huomaa 50-70 vuotiaita teinejä tuppifarkkujen ja lisä riimujen kanssa ja on se vaan kauhea näky.
Kahvoista puhumattkaan,
Pukeutuminen voipi olla älynkin mittari, joo, mutta individualistinen pukeutuminen taitaa eniten kertoa älystä.
Kuka kieltää 70-vuotiaalta pukeutumisen vaikka lantiofarkkuihin ? Sinun luutuneet asenteet 1800-luvulta ?
Mielestäni koulutyttöpukuun pukeutunut nainen - siis N A I N E N - näyttää hyvältä (siinä vaan pitää olla "ristiriitaa"). Ne ruutuhameeseen sonnustautuneet pikkutytöt on enemmän pedofiilien heiniä.
vain ja ainostaan se miten älykkyyden tuo esille ja kuinka johdonkukaisesti on älyllisyytensä takana toiminnoissaan.
Siis ei pukeutuminen , jos sen kuvittelet olevan älyä niin ulkokuorelle antaa käsittämättömän vaikutusvallan.
Eihän se käynyt ilmi kieltona se pukeutuminen 70- vuotiaalta vaan sitä että miten se on voimakkaassa ristiriidassa sen kanssa mitä tuo nainen hakee itseltään. Hämmentävää joka onkin sen tarkoitus, miksi sitä asiaa ei voi sanoa vaan se on "liputettava" täten.
Pidät tosiaan tärkeänä miltä pukeutumisesi ja mitä kertoo joka tulisi osata lukea "päältäpäin". Leimaat hameet pedofiilille? Mitä tarkoitat?
Nainen on nainen kun se on oikeasti ilman ulkokuorta älykäs ja sillä siisti.
Korrekti pukeutuminen vahvistaa sen ja tekee mielenkiintoiseksi.
Minusta tiukat lantiofarkut näyttää hyvältä naisilla - varsinkin jos naisella on pyöreyttä vatsassa ja lantiossa, nam.
Se toki on totta, ettei minua isketä jollain vaatekappaleella.
Siinä olen samaa mieltä että on kamalan näköistä kun nainen tunkeutuu väkisin liian pieniin ja tiukkoihin lantiofarkkuihin, mutta ihan hyvältä näyttävät jos ovat oikean kokoiset =)
Siinä olen samaa mieltä että on kamalan näköistä kun nainen tunkeutuu väkisin liian pieniin ja tiukkoihin lantiofarkkuihin, mutta ihan hyvältä näyttävät jos ovat oikean kokoiset =)