Löytyykö palstalta muita match.com palvelun käyttäjiä? Löysin palstalta mukavan tytön, mutta en voi kirjoittaa hänelle. Palvelun voi maksaa vain luottokortilla, jota ei opiskelija saa. Tosi turhautavaa, kun en pysty kirjoittamaan hänelle. Voisiko joku palvelun käyttäjä lähettää hänelle viestin puolestani?
Match.com apuva nopeasti
---
41376
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Lähetä virtuaalisuudelma mutta laita ensin profiilisi alkuun kommentti ettei sulla ole luottokorttia. Virtuaalisuukko ei maksa mitään mutta sen voi lähettää samalle henkilölle vain kerran. Aivan ensimmäiseksi vieraile kiinnostuksesi kohteen sivulla usein niin olet ykkösenä "kuka on käynyt sivullani" -kriteerissä.
Auttaisikohan nämä ohjeet tapaamiseen...
www.peilipallo.com ista löysin itse elämäni naisen.
match.com on maksuton, senkun otat yhteyttä profiiliin. Tietty pitää kirjautua ensin.
match.com on ilmainen tiettyyn rajaan asti, sitten maksaa jos haluaa ruveta olemaan yhteydessä muihin. Tiedän, koska olen itse yrittänyt ja se harmittaa todella.
Eihän kaikilla ole edes heidän mainitsemat luottokortit. Viestejä voit saada muttet vastata niihin ja se on turhauttavaa.