Sinkkubileisiin seuraa?

Onko kukaan täältä lähdössä Helsinkiin Birdien sinkkubileisiin 27.1? Mä haluisin kauheesti lähtee, mut pitäis saada 10 tyyppiä kasaan, jotta Birdie maksais kuljetuksen. On kuulemma makeet bileet..
2600
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Öö, eikös se Birdie ole homobaari? Siis jos se on se Koskisen suht uusi paikka.

Äänestä
  • Eli luettuani noita nettisivuja vaikuttais että sielä käy porukkaa laidasta laitaan. Keskustelupalstalla on kysymykseen vastattu että kaikki heterot, transut, homot ja lesbot on tervetulleita. Ja tarkennettiin vielä että paikka on tarkoitettu ns. avarakatseiselle jengille

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Citykissa kirjoitti:

Onko kukaan täältä lähdössä Helsinkiin Birdien sinkkubileisiin 27.1? Mä haluisin kauheesti lähtee, mut pitäis saada 10 tyyppiä kasaan, jotta Birdie maksais kuljetuksen. On kuulemma makeet bileet..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu