Kun,,,,,,,

Tarpeeksi kauan leikit,rinsesaa ja vittuilet
miehille.Löydät itsesi SUOMI24 TREFFEILTÄ!
Ikä haarukka 26-40V.
Iske mies,ÄLÄ LEIKI RINSESAA!
1465
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jos odotan saavani mieheltä asiallista kohtelua enkä tyydy ekaan vastaantulevaan junttiin? Ei se ole vttuilua, se on itsensä arvostamista.

Sinuna menisin jollekin suomen kielen kurssille sen sijaan että roikkuisin täällä. Sen verran monta virhettä olit onnistunut tekemään noinkin lyhyessä tekstinpätkässä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


xxx kirjoitti:

Tarpeeksi kauan leikit,rinsesaa ja vittuilet
miehille.Löydät itsesi SUOMI24 TREFFEILTÄ!
Ikä haarukka 26-40V.
Iske mies,ÄLÄ LEIKI RINSESAA!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu