perse litteämääksi!!!

miten sa pallo persettää litistettyä??? se on niin ruma.. kaikki paidat menee rumasti siihen päälle.. ja housut kin ovat rumia.. sen takia näytän lihavalta!! ja pohkeet. millä liikkeillä niitä voi pienentää.. lihas hoi missä olet??
1254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ja juo vain vettä ja pari kertaa päivässä teetä kahdella sokeripalalla ja lisäksi kittaa kahvia pari litraa ja sitten syö vielä yksi multitabsi per päivä. Onnea yritykselle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tintti^^^^^ kirjoitti:

miten sa pallo persettää litistettyä??? se on niin ruma.. kaikki paidat menee rumasti siihen päälle.. ja housut kin ovat rumia.. sen takia näytän lihavalta!! ja pohkeet. millä liikkeillä niitä voi pienentää.. lihas hoi missä olet??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu