dvd levyn

Kuuluisko tää tänne, mutta kysyn. Kun haluaisin tallentaa musiikkivideoni dvd-levylle, ja aattelin käyttää windows media playeriä. Kun siellä ylhäällä lukee tallennus cd-levylle. Eli voiko sillä toiminnolla myös tallentaa dvd-levyjä??? Onnistuuko yleensä wmp-llä niiden tallennus???

Thanks jo etukäteen!!
4568
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

...kysymyksesi hassusti. Vastaan että ei Windows media playerilla voi polttaa levyjä. Ei Cd, Eikä Dvd.

Äänestä
  • Jos tietokoneessa on polttava CD-/tai DVD-asema niin kyllä Windows media playerilla voi polttaa levyjä. Se on varma.

    Äänestä

Mediaplayerilla voi polttaa ainoastaan cd-levyjä. Musiikkivideosi dvd:lle voit polttaa esim. Nerolla.

Äänestä
  • Kyllä mulla on polttava CD-/tai DVD-asema. Täytyy siis kokeilla sitä Neroa, jos ei mediaplayerillä siis voi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tallennus kirjoitti:

Kuuluisko tää tänne, mutta kysyn. Kun haluaisin tallentaa musiikkivideoni dvd-levylle, ja aattelin käyttää windows media playeriä. Kun siellä ylhäällä lukee tallennus cd-levylle. Eli voiko sillä toiminnolla myös tallentaa dvd-levyjä??? Onnistuuko yleensä wmp-llä niiden tallennus???

Thanks jo etukäteen!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu