yh-vtttu

yh-vttu on iehelle kärsimys.
koko yh kulttuuri on sontaa.

yh on yhteiskunnan pohjaaaaa.
112778
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Yhteiskunnan pohjasakka on kyllä ne kyrvät jotka tekee lapsia, mutta sitten eivät huolehdi niistä.

Yh-äidit ja -isät kunniaan. Yh-äitejä on jostakin syystä paljon enemmän kuin yh-isiä. Puuttuisiko kyrpä-kalleita vastuuntunto tai aivot?

Äänestä

Lisää tai vaihda lääkitystäsi

Äänestä

nyt se paradoksi? Sehän on se, että juuri tuosta syystä hyvät naiset jumittaa niissä paskaliitoissaan!!! :D

Äänestä

yhdessä riittäisi, eikä kukaan kuolisi,
jolla on lapsia.

Äänestä
  • Olisipa se oiva keksintö jos kukaan kenellä on lapsia ei kuolisi... kyllä olisi säästytty monelta itkulta :(

    Äänestä

liikkuu tuollaisia ajatuksia, niin ei ihme, että niitä yh:ta tulee.

Äänestä
  • Kyllähän me yh:t tollasten kommentin antajia naidaan aivot päästä.
    Eiköhän toi alkuperäsen kommentin kirjoittaja ole ite mokaillut ja nyt katkerana täällä vinkuu kun se yh onkin heittänyt sen pellolle.Luuli tietysti naisen olevan niin puuttessa, että jopa hän pääsee sinne sänkyyn.
    Ja raukka on niin sivistymätön tollo, ettei osaa edes kirjoittaa.
    Kyllä meillä yh- äideillä on rima kuule niin korkealla, ettei tollasten kannata edes yrittää. sorry, poju, mene naimaan niitä yleisiä, sun taidot ei vielä riitä meihin asti.

    Äänestä

pillua kun noin voliset? Voi sua raukkaa.

Äänestä

Kuulehan sälli. Sinut siis lempattiin? Miksiköhän - oletkos sitä miettinyt? Nähtävästi kuulut joko niihin alkkareihin ( puolet miehistä), mielenvikaisiin/ persoonallisuushäiriöisiin (1/6 miehistä), reppanoihin (1/6 miehistä), väkivaltaisiin (1/6 miehistä on) tai muuten poikkeaviin ( 1/6 ). Äkkipäätä laskettuna vain 2/6 miehistä on parisuhdekelvollisia, siis sellaisia jotka on kaikin puolin ok. Nykyään kun naiset ei enää suostu kelvottomien miestensä paapojiksi.Sekös sitten sinua harmittaa.

Äänestä
  • Naisilla on hirveet vaatimukset miehen suhteen. Minkä takia ne naiset sitten menee sellaisten miesten kanssa naimisiin jotka eivät oikeasti heitä miellytä? Kerro se! Kattoisivat akat vähän tarkemmin enne kuin levittävät jalkansa kelle tahansa.

    Äänestä

  • mitä tilaa kirjoitti:

    Naisilla on hirveet vaatimukset miehen suhteen. Minkä takia ne naiset sitten menee sellaisten miesten kanssa naimisiin jotka eivät oikeasti heitä miellytä? Kerro se! Kattoisivat akat vähän tarkemmin enne kuin levittävät jalkansa kelle tahansa.

    katsoa minne sen heppinsä tunkevat!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


on kaamee kirjoitti:

yh-vttu on iehelle kärsimys.
koko yh kulttuuri on sontaa.

yh on yhteiskunnan pohjaaaaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu